Туристичне спорядження ALEXIKA

ALEXIKA Rondo 2

ALEXIKA Rondo 2

8151 ₴ -30% 5 706 ₴

Классическая палатка с двумя входами и двумя тамбурами для вещей.

ALEXIKA Rondo 2 Plus

ALEXIKA Rondo 2 Plus

8151 ₴ -30% 5 706 ₴

Классическая палатка с двумя входами и двумя тамбурами для вещей

ALEXIKA Aleut

ALEXIKA Aleut

3856 ₴ -30% 2 699 ₴

Очень теплый и комфортный зимний спальный мешок, t-комфорт -14 С

ALEXIKA Mountain

ALEXIKA Mountain

2626 ₴ -30% 1 838 ₴

Базовый спальный мешок для всех видов туризма. T комф. -6 С

ALEXIKA Iceland

ALEXIKA Iceland

2 878 ₴

Самая недорогая на рынке модель спальника для зимнего туризма

ALEXIKA Nord

ALEXIKA Nord

2834 ₴ -30% 1 984 ₴

Эта модель предназначена для туристов, которые ходят в походы до конца осени и начала сильных заморозков

ALEXIKA Mountain Wide

ALEXIKA Mountain Wide

2730 ₴ -30% 1 911 ₴

Модель с увеличенной шириной и длиной для людей богатырского телосложения или для всех желающих получить более просторный спальный мешок.

ALEXIKA Freedom 2 Plus

ALEXIKA Freedom 2 Plus

8058 ₴ -30% 5 641 ₴

Палатка для велосипедистов и всех, кому в походе необходима двухместная палатка с большим вместительным тамбуром.

Американський бренд Alexika є зареєстрованим брендом у галузі понад 20 років і виробляє високоякісне бівуачне спорядження. Особливо розвиваючи сферу спальників та наметів. Однак компанія завжди залишається вірною своїм ідеалам і завжди пропонує високий рівень виробленого товару!

Компанія прагне використовувати найякісніші і кращі матеріали, щоб клієнти були задоволені. Уже кілька років компанія Alexika має німецький філіал в Нойсясе і поставляє продукцію звідти. Спочатку бренд «Alexika» в основному займався виробництвом наметів. Таким чином, була відома серія наметів для кемпінгу, які мали високі характеристики. У той час були тільки намети для зими і літа, сьогодні Алексіка, також виробляє спальні мішки і такі аксесуари як похідний посуд.

Компанія має великий асортимент туристичних наметів, спальників і килимків для кемпінгу, трекінгу та екстриму. Крім того, Alexika - це не просто фахівці своєї справи, а й люди, які не уявляють свого життя без походів. З самого початку створення фірми все туристичне спорядження проходить випробування в природних екстремальних умовах, експедиціях і сходженнях. Саме перевірка в жорстких погодних умовах дозволяє виявити помилки та неточності у спроектованої продукції. Тому компанія не шкодує часу та коштів на тестування спорядження в найскладніших погодних умовах, щоб мандрівники завжди були впевнені в спорядженні компанії.

Намети Alexika

Намети Alexika безумовно є одним з лідерів продажу серед покупців туристичного спорядження. Компанія Alexika не тільки виробляє стандартні намети, а й пропонує спеціальні конструкції для екстремальних походів. Тому в асортименті цього бренду є дуже маленькі і компактні намети для вимогливих спортсменів, які можна побудувати всього за кілька секунд. Крім того, намети Алексіка мають високу тривалість експлуатації.

Найпопулярніші треккингові намети Alexika

Alexika Scout 2Намет Alexika Scout 2

Scout 2 - легкий, двомісний, компактний і міцний купольний намет початкового рівня з простою конструкцією. Проста установка, як завжди у наметів Алексіки.

• Намет Alexika NAKRA 3

Стабільний намет, який оснащений великим вестибюлем, що утворений додатковим полюсом і може використовуватися в вітряну погоду. Ви можете зберігати весь свій багаж в цьому великому вестибюлі. Цей намет для 3 осіб підходить для гірських прогулянок і рафтингу.

Найпопулярніші кемпінгові намети Alexika

• Намет Alexika ROVER 3

Конструкція цього намету настільки вдала, що він став бестселером протягом багатьох років. Хоч намет і високий, але він стійкий до вітру і відмінно підходить для тривалого перебування на відкритому повітрі. Намет схожий на Minnesota Luxe.

• Намет Alexika CHEROKEE 4

Alexika CHEROKEE 4Cherokee 4 є одним з найбільш придатним наметом для велосипедних прогулянок або для поїздок з громіздким багажем. Великий вестибюль для обладнання, додатковий вхід з боку спального відсіку, збільшений вестибюль, москітна сітка, дві кишені, полиця і кільце для ліхтарика. Тентова поверхня Черокі 4 обмежує поширення вогню. Намет має герметичні шви, які стійкі до ультрафіолетового випромінювання.

Найпопулярніші екстрим намети Alexika

• Extrem Alexika SUPER LIGHT 2

Дуже легкий експедиційний намет з одношаровим тентом з нейлону з силіконовим покриттям. Індекс вітрового опору: середній вітер 9-11 м / с (31-39 км / ч).

• Extrem Alexika SUPER LIGHT 2

Дуже легкий експедиційний намет з одношаровим тентом з нейлону з силіконовим покриттям. Опір вітру: середній вітер 9-11 м / с (31-39 км / ч). Намет Super Light 2 Plus підходить для тривалих і екстремальних зимових і гірських турів.

• Extrem Alexika MATRIX 3

Extrem Alexika MATRIX 3Багатоцільовий наметовий табір, який ідеально підходить для базових таборів під час альпінізму. Конструкція намету з зовнішніми полюсами полегшує процес побудови намету. Намет дуже стійкий до вітру завдяки декільком мотузкам, грязьовій спідниці, посиленим ременям і 3 пересічним полюсами.

Спальні мішки Alexika

Спальные мешки AlexikaНа додаток до наметів, Alexika також пропонує якісні спальні мішки невеликою вагою. Виробник фокусується не тільки на різноманітності, але і пропонує спальне приладдя для зими і літа, для дітей та дорослих. Спочатку діяльності компанії були тільки спальні мішки для екстремальних погодних умов або небезпечних експедицій.

Тепер Алексік випускає треккингові і похідні спальні мішки. У кемпінгу вони зосереджені головним чином на спальниках-ковдрах та спальниках-муміях. Є також незвичайні моделі, які не тільки відрізняються від загальної форми, а й зроблені зі спеціальних матеріалів. Наприклад, є компактний спальний мішок з водонепроникного силікону.

Alexika приділяє особливу увагу відкритості інформації. Погляньте на офіційний сайт компанії, там ви можете побачити всі матеріали, які використовуються для продуктів Alexika. 

ALEXIKA

Вхід

Зареєструватись

Реєстрація

Отримай накопичувальну дисконтну картку з початковими -3%

-30%*

на всі футболки онлайн та в магазинах Komanda Ex

*на першу покупку