“Історії України від діда Свирида” том другий

2017-05-28
“Історії України від діда Свирида” том другий

Ми раді повідомити, що  довгоочікувана  “Історії України від діда Свирида” том другий, вже доступна в нашому магазині.

Ціна 230 грн.

Друга книга серії «Історія України від діда Свирида» українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім’ям «Свирид Опанасович», охоплює період від середини XI до кінця XIV століття. Написана у дотепній і легкій манері, однак, з увагою до історичних деталей та з глибоким аналізом причинно-наслідкових зв’язків. Тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто цікавиться історією, а й для учнів і студентів.

Особливістю авторського жанру є оживлення історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. У другій книзі автор продовжує свою розповідь про події, які відбувалися на території сучасної України й далеко за її межами від часів Ярослава Мудрого до битви на Синіх Водах включно. Перша книга була видана на початку 2016 р. видавництвом «Юстініан» та отримала з боку широкої читацької аудиторії масу схвальних оцінок.


Чекаємо прихильників Свирида Опанасовича в гості!

*Увага. При замовленні книг, знижки по дисконтних картках не діють! Не залежно від суми замовлення, доставка по місту Київ платна- 50 грн.

Вход

Зарегистрироваться

Регистрация

Для получения дисконтной карточки пожалуйста оставьте Ваш номер телефона и имейл

Товар добавлен в корзину