Товари бренда BLACK DIAMOND

Сортування:

BLACK DIAMOND Bouldering Brush S

Щіточка для зачепів. Компактний розмір та зменшена ширина голівки дозволяють почистити зачепи у важкодоступних місцях.

BLACK DIAMOND Spark Gloves Women'S

Жіночі рукавички для фрірайду. Комфортні, не сковують рухи. Манжети на липучках. Утеплення PrimaLoft® Gold. Козяча шкіра.

BLACK DIAMOND Cosmo 350-R

Налобний ліхтар від Black Diamond з максимальною потужністю 350 люмен та вбудованим акумулятором.

BLACK DIAMOND Spot 400-R

Налобний ліхтар Black Diamond з максимальною потужністю 400 люмен та вбудованим акумулятором.

BLACK DIAMOND ATC-Guide Alpine

ATC-GUIDE ALPINE пристосування для напівлегкої страховки / спуску оптимізовано для мотузок діаметром від 8,1 до 8,5 мм, але працює з мотузками від 6,9 до 9 мм.

BLACK DIAMOND Toolbox

Сумка для зберігання гострого спорядження: кішки, льодобури, льодові та скельні якорі тощо.

BLACK DIAMOND Storm 500-R

Налобний ліхтар від Black Diamond з максимальною потужністю 500 люмен та вбудованим акумулятором.

BLACK DIAMOND Mercury Mitts

Універсальні всесезонні рукавиці. Можна вийняти утеплювач. Гріють навіть коли вологі. Швидко сохнуть.

BLACK DIAMOND Raven

Оновлена модель класичного льодоруба, який добре підійде для альпіністських сходжень, участі в скі-турах.

BLACK DIAMOND Spark Gloves

Чоловічі рукавички для фрірайду. Комфортні, не сковують рухи. Манжети на липучках. Утеплення PrimaLoft® Gold. Козяча шкіра.

BLACK DIAMOND Distance Gaiters

DISTANCE GAITERS туристичні гетри Black Diamond - спеціально були створені надлегкими і сумісні з Trail кросівками.

BLACK DIAMOND Mercury Mitts Women'S

Жіночі універсальні всесезонні рукавиці. Можна вийняти утеплювач. Гріють навіть коли вологі. Швидко сохнуть.

BLACK DIAMOND HotWire

Універсальний карабін з дротяною засувкою. Збільшена площина спинки та згладжені кути. Важить 40 г.

BLACK DIAMOND W Rise Bra

Жіночий топ від Black Diamond, який складається з еластичного матеріалу, який добре вбирає вологу.

BLACK DIAMOND Micron Small

Допоміжний карабін з логотипом Black Diamond. Підійде для кріплення скельників чи пляшки з водою до рюкзака.

Від творців бренду: «Black Diamond розділяє той же досвід, який ви купуєте в горах, на льоду і снігу, і ці враження підштовхують нас до того, щоб зробити кращу екіпіровку для нашої всесвітньої родини альпіністів і лижників. Те, що почалося на задньому дворі, тепер перетворилося на глобальну компанію з офісами на трьох континентах. »

Black Diamond - це компанія, яка не тільки виробляє спорядження для альпіністів і лижників, але і для тих, хто підтримує спорт по життю, які живуть їх цінностями і цілями в минулому, сьогоденні і майбутньому.

З 1957 року наші інноваційні конструкції редукторів встановили стандарт в багатьох областях. Це частково результат самовідданості, бажання і старанності з боку неймовірною команди людей. Це також є результатом того, що кожен з нас сам альпініст і лижник.

Команда Black Diamond - це справжні мрійники про те, що може бути, і найсуворіші критики того, що вже існує. Через це створення продукту від бренду Black Diamond - це процес, який ніколи не закінчиться.

Компанія сьогодні більш досконала, ніж будь-коли, завдяки своїм фахівцям, в США, в Black Diamond Europe і Black Diamond Asia.

Нагороди

Black Diamond став визнаним в усьому світі голосом в галузі збереження природи, особливо в штаті Юта, де глобальна штаб-квартира Black Diamond знаходиться біля підніжжя гір Wasatch. Компанія вважає, що дику природу слід захищати, а не експлуатувати і зловживати. Робота з урядовими агентствами, землевласниками і групами захисту інтересів Black Diamond привела до того, що збереження дикої природи і успіх в бізнесі можуть бути симбиотичними.

Black Diamond отримала нагороди за ініціативи із захисту дикої навколишнього середовища і прихильність її збереженню: «The Zions Bank's Global Pacesetter Award», «Summit Land Conservancy's Conservation and Sustainability Award», «Colorado Environmental Coalition's Rebel With A Cause Award», «Save Our Canyons 'Lone Peak Award »,« Еhe Access Fund's Sharp End Award »і« The Utah River Council's Headwater's Award ».

Інновації

Інновації в обладнанні вимагають розробки нових технологій і матеріалів. Компанія Black Diamond вважає, що зниження екологічного впливу продукту на проектування та ефективність - також є невід'ємною частиною інновацій. Дослідження показують, що приблизно 60-70% впливу на навколишнє середовище продукту походить від сировинної і виробничого ланцюжка поставок. Завдяки цим знанням Black Diamond використовує найкращі доступні в галузі інструменти для відповідального управління екологічним впливом і безпекою споживачів нашого спорядження. Ці інструменти призначені для виробництва всіх продуктів Black Diamond, виготовлених нами або третьої сторони.

Спільноти

Black Diamond є ключовим учасником альпіністських і лижних спільнот. Бренд співпрацює з трьома північноамериканськими лавинними центрами, щоб надати фінансування та цифровий досвід в розробці своїх мобільних додатків для прогнозування лавини. Black Diamond є титульним спонсором мобільних додатків для Інформаційного центру Лавальскіх островів в Колорадо (CAIC) і Північно-західного лавинного центру (NWAC), а також є одним із спонсорів backcountry.com для додатка Utac Avalanche Center (UAC).

Сьогодні бренд Black Diamond створює краще в світі гірниче обладнання, і методи ведення бізнесу власників цього бренду більш ніж успішні. Через 20 років після створення Black Diamond в 1989 році бренд є світовим лідером в галузі, і прихильність хорошого стилю і раніше є його основною рушійною силою.

Грунтуючись на багаторічних органічних і незалежних зусиллях, компанія прагне до того, щоб всі спільноти, навколишнє середовище та бізнес продовжували процвітати на довгі роки.

Переробка

У 2009 році ми ініціювали анодний процес із замкнутим циклом в Black Diamond Asia, який повторно використовує і переробляє 2000 тонн стічних вод. Один з перших в своєму роді в Азії, він значно покращився у порівнянні з традиційними методами анодування, коли стічні води скидаються назад в грунтові води. Точно так же все стічні води від нашого процесу обробки і полірування (використовувані при виготовленні карабінів до кішок) переробляються.

Весь наш металобрухт і надлишковий картон з виробничих центрів в Солт-Лейк-Сіті, Юта і Чжухай (Китай) переробляються. Ми купуємо картон, що містить в середньому 35% вторинного матеріалу після споживача, економлячи приблизно 370 дерев від вирубки. Протягом року в Солт-Лейк-Сіті, Black Diamond і Waste Management переробили, за оцінками, 25 тонн відходів Black Diamond - приблизно 60% від загального обсягу твердих відходів організації. Це включало приблизно 138 тонн картону, 43 тонни металів, 28 тонн паперу, 26 тонн пластмас і 1 776 фунтів комп'ютерних відходів. Це зусилля утилізації зводилося до скорочення викидів парникових газів приблизно в 510 тонн CO2.

Black Diamond виробляє таку продукцію як, аутдор чоловічий та жіночий одяг: дощовики, куртки, сорочки, топи, толстовки, брюки, капрі та шорти, рукавички, капелюхи і ремені; скельне, альпіністське і лижне спорядження, а також треккинговий одяг і взуття.

BLACK DIAMOND

Вхід

Зареєструватися

Реєстрація

Вхід

Зареєструватися

Реєстрація

Отримай накопичувальну дисконтну картку з початковими -3%

Bestard

UK
USA
EUR
cm
3
3,5
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
14,5
15
35,5
361/4
37
37,5
38
381/4
39,5
40
403/4
41,5
42
42,5
43,5
44
44,5
45,5
46
46,5
47
473/4
48,5
49
493/4
22
22,5
23
23,5
24
24,5
25
25,5
26
26,5
27
27,5
28
28,5
29
29,5
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33

-30%*

на всі футболки
онлайн та в магазинах KomandaEx

*на першу покупку