Товари бренда CLIMBING TECHNOLOGY

Сортування:

CLIMBING TECHNOLOGY BE-UP Belay Device

Універсальне страхувально-спусковий пристрій з безліччю варіантів застосування в альпінізмі, туризмі, каньонінгу та інших видах вертикальної активності.

CLIMBING TECHNOLOGY Kayak

Великий карабін з дротяною клямкою, розроблений для страхування весла при каякуванні. Можна використовувати як тул-холдер.

CLIMBING TECHNOLOGY Snappy Steel SG

Міцний сталевий карабін для широкого спектра застосування: промисловий альпінізм, рятувальні роботи, спелеологія.

CLIMBING TECHNOLOGY Plate 12 HCR steel

Багатонаправлена анкерна проушина з нержавіючої сталі марки HCR AISI 904L для використання в ультра-агресивних середовищах.

CLIMBING TECHNOLOGY Lime SG polished

Компактний алюмінієвий полегшений карабін з різьбовою муфтою для використання в альпінізмі та скелелазінні, спелеології, туризмі.

CLIMBING TECHNOLOGY Wall

Легка та універсальна регульована обв'язка, розроблена для альпінізму, льодолазання та спортивного скелелазіння.

CLIMBING TECHNOLOGY LIME SG

Кольоровий компактний алюмінієвий полегшений карабін з різьбовою муфтою для використання в альпінізмі та скелелазінні, спелеології, туризмі.

CLIMBING TECHNOLOGY Snappy Steel TG

Міцний сталевий карабін для широкого спектра застосування: промисловий альпінізм, рятувальні роботи, спелеологія.

CLIMBING TECHNOLOGY Musa Harness

Жіноча страхувальна система, що ідеально підходить для довгих маршрутів, альпінізму і скелелазіння.

CLIMBING TECHNOLOGY Up Roll

UP ROLL призначений для підйому великих вантажів і найчастіше працює в комплекті з блоком типу UP LOCK для освіти поліспастового системи

CLIMBING TECHNOLOGY Large TG

Великий дюралюмінієвий карабін з автоматичною муфтою, розроблений для універсального використання.

CLIMBING TECHNOLOGY CRIC

Багатофункціональний мотузковий блок-затискач із вбудованим блоком, для альпінізму, зокрема для робіт з доступом до мотузки та рятувальних робіт.

Climbing Technology - це італійський бренд, який виробляє професійне спорядження для скелелазіння, альпінізму, а також обладнання для висотних і рятувальних робіт. Дослідницькі центри та виробничі потужності компанії розташовані в Європі. Високотехнологічна продукція чітко відповідає вимогам міжнародних стандартів: альпіністське, скелелазне і спортивне спорядження мають сертифікацію РЄ, EN і UIAA, а також системи якості ISO 9001: 2008. Стандарти, звичайно, стандартами, але найголовніше - все обладнання Climbing Technology на 100% відповідає вимогам надійності та безпеки, що пред'являються професійними скалолазами, альпіністами і рятувальниками. При розробці і виробництві своєї продукції компанія спирається на 25-річний досвід роботи в даній сфері і на молоде покоління фахівців, що генерує інноваційні ідеї. У дослідних центрах безперервно протікає творчий процес винаходів в області нових матеріалів і технологій, дозволяє італійському бренду постійно вдосконалювати випускається устаткування та обладнання і займати лідируючу позицію в Європі за якістю та популярності своєї продукції.

CLIMBING TECHNOLOGY - це бренд компанії Aludesign SpA, компанії з 31-річним досвідом в області проектування і виробництва спорядження і обладнання для рекреаційного та професійного альпінізму. Виробничі потужності і офіс компанії площею 6000 м² знаходиться в регіоні, відомому своїми сильними альпіністськими традиціями, між Бергамо і Лекко.
CLIMBING TECHNOLOGY приєдналася до команди професіоналів, які беруть активну участь у створенні нових продуктів в даній сфері. За погодженням з відділом досліджень і розробок команда постійно пропонує нові ідеї, спрямовані на досягнення постійного поліпшення. До складу команди входять висококваліфіковані зовнішні фахівці (інструктори SIA, інструктори з підготовки інструкторів, гіди, рятувальники і т. д.).

Компанія вірить в поширення культури безпеки, завданням якої є ефективне запобігання критичних ситуацій в альпінізмі. З продуктами CLIMBING TECHNOLOGY ви не будете сумніватися в якості, безпеки та походження.
Девіз компанії: «Наша робота - ваша безпека!» Сильні ноу-хау і сучасні технології виробництва постійно застосовуються розробниками компанії для створення продуктів, призначених для використання як в горах (альпінізм і скелелазіння), так і у всіх професійних областях, які пов'язані з безпекою (робота на висоті і порятунок).

CLIMBING TECHNOLOGY (Aludesign SpA) розробляє і виробляє інноваційні пристрої для всіх вертикальних дисциплін, спеціально розроблених для забезпечення безпеки і простоти використання.

Завдяки 30-річному досвіду Climbing Technology стала компанією, здатною передбачати потреби ринку івоплощать інноваційні технології в спорядженні для альпінізму, спортивного сходження і безпеки при роботі на висоті.

Спеціалізована диверсифікація і постійне дослідження нових матеріалів і нових технологій обробки необхідні для досягнення нових цілей: вони дозволяють компанії створювати альпіністське спорядження, що відповідають самим передовим технічним і спортивним вимогам.

Компанія має три цілі: безпека, функціональність і простота. Досягнення цих цілей підвищує додану вартість оригінального продукту MADE IN ITALY і відрізняє наш інноваційний підхід по гарантування максимального захисту для альпіністів.
Це цілі є європейськими стандартами, європейськими директивами, сертифікацією продуктів і системою управління якістю. Керівництво компанії знає, що для того, щоб досягти успіху, компанія повинна йти далі, стимулюючи команду, всередині і поза компанією, співпрацювати в реалізації і розповсюдженні спорядження.
Технологія скелелазіння є синонімом якості, організації, передового ноу-хау, безперервних досліджень і великого досвіду в продуктах.

Компанія має понад 20 міжнародних патентів, багато з яких як і раніше активні і визнані в усьому світі, які допомогли підвищити стандарти безпеки і стали зразками передового досвіду і технічних рекомендацій по всьому світу.
Компанія CLIMBING TECHNOLOGY має сучасний виробничий і логістичний об'єкт площею більше 6000 м², розташований в провінції Бергамо, регіон з сильною і визнаною альпіністської традицією.

Основною продукцією компанії є спорядження для гірських і промислових альпіністів:
•    Відтягнення
•    Карабіни
•    Шківи і аскендери
•    Джгути
•    Шоломи і лампи
•    Анкети
•    сумки і наклейки
•    одяг для сходжен ня
 

CLIMBING TECHNOLOGY

Вхід

Зареєструватися

Реєстрація

Вхід

Зареєструватися

Реєстрація

Отримай накопичувальну дисконтну картку з початковими -3%

Bestard

UK
USA
EUR
cm
3
3,5
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
14,5
15
35,5
361/4
37
37,5
38
381/4
39,5
40
403/4
41,5
42
42,5
43,5
44
44,5
45,5
46
46,5
47
473/4
48,5
49
493/4
22
22,5
23
23,5
24
24,5
25
25,5
26
26,5
27
27,5
28
28,5
29
29,5
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33

-30%*

на всі футболки
онлайн та в магазинах KomandaEx

*на першу покупку