OAKLEY

2019-05-27
OAKLEY

Справа в тому, що компанію Oakley і вироблені їй окуляри відрізняє ряд унікальних особливостей, які виділяють її серед конкурентів.

Oakley першими зробили спортивні окуляри
Компанія Oakley фактично стоїть біля витоків індустрії спортивної оптики. У 1984 році була випущена модель Oakley Eyeshade.
Модель виявилася настільки зручною і привабливою, що вже в 1987 році її використовувала половина велогонщиків, які брали участь в Тур де Франс

Основу всіх лінз в сонцезахисних окулярах Oakley складає полімер Plutonite ™, що відрізняється високою оптичною коректністю, а також низькою вагою, міцністю і стійкістю до утворення подряпин. Щоб забезпечити високі оптичні характеристики, пара лінз вирізається з одного шматочка полімеру, а потім обточується і очищається ультразвуком. Новоутворена пара не роз'єднується, а використовується в подальшому тільки спільно!

Пігмент, який робить лінзу контрастною, додається ще на етапі створення гранул полімеру. Тому вся товща готової лінзи Oakley згодом стає кольоровою. Завдяки цьому ніякі відколи й подряпини не змінять її контрастність і затемнення.


Оптика високої чіткості

З 1989 року всі сонцезахисні окуляри Oakley оснащуються маркуванням HDO - High Definition Optics ™ ( «Оптика високої чіткості»). Це означає, що в окулярах застосований ряд технологічних рішень, що дозволяють забезпечити максимальну чіткость лінз. Лінзи не мають «шуму» - завдяки цьому очі не відчувають напруги.

Лінзи Oakley мають різну товщину - вона зменшується від їх оптичного центру до країв. Це дозволяє забезпечити відсутність спотворень на всій площі вигнутих лінз і зберегти оптичну коректність для периферійного зору.

Зносостійкість лінз Oakley
Технологія виробництва лінз з матеріалу Plutonite ™ дозволяє зробити їх стійкими до утворення подряпин. В цьому відношенні Oakley - один з еталонних виробників. Навіть при інтенсивній експлуатації заміна лінз потрібно через 5-7 років, а іноді і пізніше. Більшість же виробників спортивної оптики рекомендують міняти лінзи в своїх окулярах після 2-3 років використання.


Захисні властивості окулярів Oakley

Щоб гарантувати безпеку своєї продукції, в Oakley з 1984 року зазнають оптику за американським стандартом ANSI Z87.1, який був розроблений спеціально для тестування захисних окулярів, що використовуються в промисловості.

Оправи в Oakley

Більшість оправ сонцезахисних окулярів Oakley для спорту і активного відпочинку виготовляються з фірмового нейлону O-Matter ™. Він гнучкий, міцний, легкий і не боїться ультрафіолету і низьких температур, завдяки чому також застосовується в гірськолижній оптиці Oakley. Всі оправи ретельно проектуються щоб забезпечити точну посадку на передбачуваному типі особи. При цьому форма і геометрія оправи розробляються таким чином, щоб розмістити лінзи чітко на оптичній лінії очей.

Незважаючи на щільну фіксацію, окуляри Oakley практично не відчутні на голові. Цьому сприяє їх низька вага і особлива система триточкова посадки ( 'Three-Point Fix ™') - окуляри контактують з головою тільки упорами на переніссі і боками дужок.


Лінзи Oakley Prizm
Новітнє поповнення в асортименті оптики Oakley - лінзи Prizm. В їх основі лежить комплекс технічних рішень, що дозволяє досягти дуже високої чіткості, деталізації і контрастності в певних умовах освітлення. Всі лінзи Prizm спеціалізуються на певних формах спортивної активності, дозволяючи підібрати оптимальне рішення - шосейний і гірський велоспорт, водні та зимові види спорту, гольф та інше.

Поляризовані лінзи Oakley
Поляризовані лінзи одношарові, а поляризатор доданий на молекулярному рівні в сам полімер, з якого відливаються майбутні лінзи.

При цьому лінзи завжди виробляються тільки парами з одного аркуша полімеру. Завдяки цьому осі поляризації в парі окуляр завжди збігаються, що виключає найменші оптичні відхилення і спотворення між лівою і правою лінзами.

Основна особливість високоякісної продукції Oakley - надміцність і удароустійкість. Спортивна оптика цієї компанії максимально захищає від вітру, сонця і силового впливу.

Продукція Oakley в каталозі

Вхід

Зареєструватись

Реєстрація

Для отримання дискотної картки залиште будь ласка Ваш номер телефону та email

Товар додано у кошик