Трекинговые носки

Сортировать:

LORPEN BWO INFERNO BIOWARMER

Высокие экспедиционные носки унисекс из материала Primaloft ECO и Merino Wool для самых экстремальных климатических условиях. 

ICEBREAKER Hike+ Heavy Crew MEN

Комфортные демисезонные мужские носки для активных занятий спортом и горных походов с шерстью Merino.

NA GIEAN Enhanced Medium Weight Crew

Универсальные носки средней толщины для туристических походов, повседневной носки зимой в городе и активного отдыха.

Що таке трекінгові шкарпетки?

У середньому людина робить 1500 кроків, щоб пройти один кілометр. Враховуйте підйоми та спуски, коріння та каміння, які ви зустрінете на шляху, і ця цифра тільки зростає. Під час кожного кроку правильні шкарпетки відіграють вирішальну роль у забезпеченні комфорту ваших ніг і відсутності пухирів під час трекінгу.

Щоб вибрати найкращі якісні туристичні шкарпетки для своєї подорожі, важливо врахувати ці чотири речі:

Висота шкарпетки: правильна висота шкарпетки захищає від натирання

Амортизація: кількість амортизації впливає на комфорт і тепло

Тканина. Основним компонентом більшості туристичних шкарпеток є мериносова вовна, але деякі виготовлені переважно з поліестеру або нейлону.

Підгонка: переконайтеся, що ваші шкарпетки добре підходять, щоб уникнути пухирів

Висота шкарпетки

Туристичні шкарпетки бувають різної висоти: від таких коротких, що вони навіть не видно над взуттям, до таких високих, що майже торкаються ваших колін. Щоб підібрати потрібну висоту, подивіться на своє взуття. Чим вище манжети на черевиках або черевиках, тим вищими ви хочете, щоб були ваші шкарпетки, щоб вони могли захистити вашу шкіру від тертя прямо об взуття.

Невидимі: ці короткі шкарпетки забезпечують дуже слабкий захист від стирання шкіри до черевиків, тому їх слід носити лише з низьким взуттям, наприклад, кросівками для бігу на стежках або легкими туристичними кросівками. Зазвичай це рахуються як літні трекінгові шкарпетки

До щиколотки: вони трохи вищі, зазвичай закривають щиколотку для кращого захисту. Підходять для взуття та низьких черевиків

Класична: Шкарпетки за довжиною до 10 см вища за щиколотку, щоб захистити від стирання черевики з високими манжетами. Немає жодних причин, щоб ви не могли носити шкарпетки з короткими черевиками чи черевиками, просто знайте, що додаткова довжина може зігріти в спекотний день. Трекінгові шкарпетки для військових зазвичай бувають такої довжини.

До колін: Ви знайдете лише кілька варіантів у категорії до колін, і вони, ймовірно, будуть для альпінізму. Високі зимові шкарпетки захищають ваші гомілки та литки від стирання, яке можуть спричинити великі, здоровенні чоботи. Покриття також може допомогти зберегти ваші гомілки в теплі, коли ви підіймаєтесь вночі та перетинаєте льодовики.

Типи амортизації

Без амортизації: ці надлегкі шкарпетки призначені для використання в жарку погоду. Вони дуже дихаючі та мають невелику товщину. Кілька шкарпеток у цій категорії — це підкладні шкарпетки, які деякі туристи люблять одягати під легкі, середньої або важкі туристичні шкарпетки. Колись шкарпетки з підкладкою були дуже популярні через свою здатність відводити вологу та зберігати ноги сухими, але сьогодні багато шкарпеток для походів працюють достатньо добре, щоб не потребувати підкладки. Однак якщо ви знаєте, що підкладкові шкарпетки вам підходять, ви можете продовжувати їх використовувати.

Легка амортизація: чудово підходить для теплих умов, шкарпетки з легкою амортизацією віддають перевагу відведенню вологи та комфорту, а не теплу. Вони відносно тонкі, але мають легку амортизацію в ключових місцях, наприклад, на п’яті та підошві.

Середня амортизація: ці шкарпетки забезпечують хорошу амортизацію в п’яті та підошві стопи для походів і подорожей, а також достатньо тепла для використання в помірних і холодних умовах.

Сильна амортизація: як правило, це найтовстіші, найтепліші та найбільш м’які шкарпетки. Вони створені для тривалих поїздок, важкої місцевості та низьких температур. Вони часто занадто товсті та теплі для мандрівок у теплу погоду, тому їх рекомендують для альпінізму чи подорожей у холодну погоду.

Тканина

Туристичні шкарпетки рідко виготовляються з однієї тканини, а скоріше із суміші, яка створює правильний баланс комфорту, тепла, довговічності та швидкого висихання. Ось найпоширеніші матеріали, які ви знайдете в туристичних шкарпетках:

Вовна: вовна є найпопулярнішим матеріалом для туристичних шкарпеток, який наші фахівці з взуття рекомендують перш за все. Він добре регулює температуру, щоб ваші ноги не потіли, і забезпечує амортизацію. Ще один плюс полягає в тому, що вовна має природні антимікробні властивості, тому вона має тенденцію менше утримувати запахи, ніж синтетичні тканини. Сьогодні більшість шкарпеток виготовлені з мериносової вовни, яка практично не свербить у порівнянні зі старими типами ганчір’яних шкарпеток. У більшості вовняних шкарпеток використовуються суміші вовни та синтетичних матеріалів для кращої довговічності та швидшого висихання.

Поліестер: поліестер – це синтетичний матеріал, який ізолює, відводить вологу та швидко сохне. Іноді його змішують з вовною та/або нейлоном, щоб створити гарне поєднання тепла, комфорту, довговічності та швидкого висихання. На літо найкраще будуть пасувати шкарпетки coolmax.

Нейлон: це ще один синтетичний матеріал, який іноді використовується як основний матеріал. Це додає довговічності та може допомогти скоротити час висихання.

Щоб купити термошкарпетки жіночі чи чоловічі завітайте до наших магазинів у Києві. Також ви можете замовити шкарпетки з доставкою в будь-яке місто України.

Вход

Зарегистрироваться

Регистрация

Вход

Зарегистрироваться

Регистрация

Получи накопительную дисконтную карту с начальными -3%

Bestard

UK
USA
EUR
cm
3
3,5
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
14,5
15
35,5
361/4
37
37,5
38
381/4
39,5
40
403/4
41,5
42
42,5
43,5
44
44,5
45,5
46
46,5
47
473/4
48,5
49
493/4
22
22,5
23
23,5
24
24,5
25
25,5
26
26,5
27
27,5
28
28,5
29
29,5
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33

-30%*

на все футболки
онлайн и в магазинах KomandaEx

*на первую покупку